Ofis Taşıma

Ofis & Büro Taşımacılığı

izmir ofis taşıma

İzmir ofis taşıma şirketimiz yıllarca edindiği tüm tecrübelerini kulanarak sorunsuz olarak tüm ofis, büro, iş yeri taşımalarınızda hizmet vermekteyiz. İşinde deneyimli çalışanlarımız taşınacak eşyaların durumunu, hassasiyetine göre; ne şekilde ambalaj malzemesi kullanacağını, eşya sigorta bedelini, ne büyüklükte araçla eşyaların taşınacağının planlamasını yaparak belirlediği nakliye fiyatını size iletiriz. Mutabık kalındığı taktirde sözleşme yapılarak iş yerinizin taşınması konusunda ilk adım atılır.


Taşıma için sözleşildiği tarihte tecrübeli çalışanlarımız, işlerinizi aksatmayacak şekilde çalışmalarına yön verir. Büroda ki eşyalarınız graft kağıdına sarılır, dosya ve masa aksesuarları kolilere doldurulur. Taşıma işinizin hızlı olması amacıyla şarjlı ekipmanlarla eşyalarınızın demonte ve montajı yapılarak aynen eski ofisteki çalışma şekliyle yeni büronuzda işlerinize başlayabilirsiniz.


Ofis Taşıma Sistemi

•Ofis Taşıma işlemi yapılmadan ekspertiz yapılarak eşya durunmu tespit ediir. Bu hizmetimiz ücretsiz yapılır.

•Ekspertiz raporu doğrultusunda bir taşınma programı yapılır. Yapılan ofis taşıma programı çerçevesinde;

•Tüm masalar, dolaplar ve yeni taşınacak ofisteki yerleri numaralandılır. Taşıma işleri bu numaralandırma doğrultusunda yapılır bu şekilde yeni ofisteki yerleştirme karmaşasının önüne geçilmiş olur.

•Tüm Dosya ve klasörler paketlenir.

•Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için hava baloncuklu naylonlarla ambalajlanması ve köşelerine koruyucular yerleştirilir.

•Büro eşyalarınız yeni ofisinizde departman ve kod numarasına göre sizin istediğiniz doğrultusunda elemanlarımız tarafından yerleştirilir.

•Bilgisayar ve elektronik eşyalar ayrı ayrı paketlenir.

•Monte ve de'monte gerektiren mobilyalarınız marongozlarımız tarafından yapılır.

•Yerleştirme

Nakliye Araçlarımız

lider evden eve nakliyat
izmir evden eve nakliyat
lider nakliyat
izmir nakliyat

Hizmet Standartlarımız

01

Zamanında Hizmet

Lider Nakliyat sizinle görüşülen gün ve saatte mutlaka evden eve taşıma işini gerçekleştirecektir

02

Uzman Çalışanlar

Nakliye şirketimizin çalışanları yılların verdiği tecrübe ile kusursuz bir ekip çalışması sunar

03

Fiyat Garantisi

Sizinle sözleşilen fiyatın dışında ekstra bir ücret talep edilmeyecektir

Biz Kimiz?

1998 yılında İzmir'de kuruldu. Evden eve nakliyat şirketimiz Türkiye'nin tüm bölgelerine ev, ofis, büro, çeyiz, öğrenci, parça eşya taşıması yapmaktadır